KONST / Litografier / Färglitografi 8459319
nr 845 9319
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Lennart Rodhe (1916-2005), signerad, 18/150, motivets mått: 21x16
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 september 2013
kl 19:20:40
9/9 19:10:35
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe